Hojdačka Bocianie Hniezdo S Operadlom 60x80

Hojdačka bocianie hniezdo s operadlom 60x80

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Záhrada a voľný čas
Dodavateľ:MERKURY MARKET
Cena:39.99 €
Cena bez DPH:33.33 €
Dostupnosť:skladom
Hojdačka bocianie hniezdo s operadlom 60x80 5 (100%) 18 x hodnotené

Okrúhla hojdačka na štyroch lanách pre deti a dospelých. Hojdačka má kovový rám, takže sa nemusíte obávať, že sa pri používaní zničí jej tvar, prispôsobí sa zaťaženiu až 120 kg. Pohodlné, napájacie laná vám umožnia umiestniť ju kdekoľvek, len nezabudnite skontrolovať, či po montáži a kyvaní nie sú v blízkosti žiadne prekážky, ktoré by ohrozovali užívateľa. Testovanie hojdačky by malo byť statické, to znamená bez hojdania. Hojdačka má pohodlné operadlo a podrúčky. Dlhé, štýlové strapce okolo sedadla pekne dopĺňajú každú deku vo večernom čase. Hojdačka môže byť zavesená vonku, rovnako ako vo vnútri, čo miestnosti dodá moderný vzhľad. Pri posedení a hojdaní, môžete pohodlne popíjať kávu, čítať knihu alebo sledovať film.


 • Hojdacia sieť so sieťkou proti komárom šedá
  Hojdacia sieť so sieťkou proti komárom šedá

  Hojdacia sieť s moskytiérou je veľmi dobrým riešením, ak si chcete odpočinúť vonku, najmä večer. Veľká sieť proti komárom s dvoma..

  139.00 €
 • Hojdacia sieť 200x130
  Hojdacia sieť 200x130

  Predstavená hojdacia sieť je kombináciou žiarivých letných farieb a jemného a príjemného na dotyk materiálu, ktorá je bavlna. Odolná,..

  15.99 €
 • Nákladiak Multi Truck  sada doplnkov do piesku 70300
  Nákladiak Multi Truck sada doplnkov do piesku 70300

  Multi Truck Nákladiak so sadou doplnkov do piesku. Súprava sa skladá z 38 cm dlhého sklápacieho vozidla s pohyblivým telom, pádlami, hrablami,..

  10.99 €
 • Fúrik do piesku Gigant 74800
  Fúrik do piesku Gigant 74800

  Robustná a odolná konštrukcia s nosnosťou do 100 kg. Výrobok je dostupný v 4 farbách: červená, žltá, modrá a zelená. Je vyrobený z..

  11.49 €
 • Betónový gril Ulisse
  Betónový gril Ulisse

  Betónový gril Ulisse je vysoko kvalitný taliansky výrobok, ktorý kombinuje skvelý vzhľad s funkčnosťou, dlhou životnosťou a pohodlím pri..

  399.00 €
 • Betónový gril Prometeo
  Betónový gril Prometeo

  Betónový gril PROMETEO je vysoko kvalitný taliansky výrobok, ktorý kombinuje skvelý vzhľad s funkčnosťou, dlhou životnosťou a pohodlím pri..

  439.00 €Doporučujeme: Záhradný nábytok Záhrada V tejto kategórii: záhrada | záhrada a voľný čas | hojdacie siete záhrada | záhradný nábytok | záhradné hojdačky záhrada sa nachádza hojdačka bocianie hniezdo s operadlom 60x80!
© 2021 Kontakt