Stolička 7-polôh čierna

Stolička 7-polôh čierna

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Záhradný nábytok
Dodavateľ:MERKURY MARKET
Cena:39.99 €
Cena bez DPH:33.33 €
Dostupnosť:skladom
Stolička 7-polôh čierna 2,5 (50%) 25 x hodnotené

Multifunkčná stolička s dvojitým materiálom. Skladacia stolička až do 7 miest, vďaka čomu každý nájde najvhodnejšie. Nastavenie sa vykonáva zdvíhaním a posúvaním područiek. Dvojitý materiál, ktorý robí kreslo veľmi pohodlné. Textilný materiál sa rýchlo suší, ľahko sa čistí a je vzducho priepustný. Rám je vyrobený z hliníka a kovu, čo robí stoličku viacsezónnou, ľahkou a zároveň trvanlivou. Krásna hnedo-grafitová farba sa hodí pre väčšinu nábytku, je ideálnym doplnkom k praktickej a súčasne modernej záhrade alebo terasovej usporiadanosti. Kreslo je možné úplne zložiť, takže ani na malom balkóne nezaberá veľa priestoru.DOBRE VEDIEŤ:*Textylén - typ sieťovaného čalúnenia z vinylu s dizajnom pre vonkajšie použitie. Tkanina neabsorbuje vodu, je flexibilná a odolná aj pri vysokom zaťažení, dodatočne odolná voči slnečnému žiareniu. Nepridáva sa na nečistoty, prach ani plesne, rýchlo sa suší a ľahko sa čistí. 


 • Stolička Berlin 7-polôh s výplňou šedá
  Stolička Berlin 7-polôh s výplňou šedá

  Vysoká a pevná záhradná stolička na mnoho sezón. Klasický vzhľad a farba sú vhodné k akémukoľvek stolu. Materiál sa ľahko čistí a..

  48.99 €
 • Stolička arizona aluminium šedobiela
  Stolička arizona aluminium šedobiela

  Kreslo Arizona s hliníkovým rámom je veľmi štýlovým a elegantným nábytkom, ktorý sa ideálne hodí na modernú terasu, balkón alebo..

  32.99 €
 • Stolička béžová
  Stolička béžová

  Univerzálna vnútorná a vonkajšia stolička. Veľmi elegantná a štýlová, vkusne sa spája s väčšinou záhradných stolov. Ergonomický tvar..

  19.99 €Doporučujeme: Záhradný nábytok Záhrada V tejto kategórii: záhrada | záhradný nábytok | záhradné kreslá a stoličky | záhradné kreslá s materiálovým sedadlom záhrada | záhradný nábytok | záhradné kreslá a stoličky záhrada sa nachádza stolička 7-polôh čierna!
© 2021 Kontakt