Xxl Závesné Kreslo Bari Vrátane Vankúšov

Xxl Závesné kreslo Bari Vrátane Vankúšov

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Záhradné sedenie
Dodavateľ:Möbelix
Cena:449.00 €
Cena bez DPH:374.17 €
Dostupnosť:skladom
Xxl Závesné kreslo Bari Vrátane Vankúšov 2,25 (45%) 28 x hodnotené

Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Uvoľnite sa ako na dovolenke! Toto snové závesné kreslo vám ponúkne elegantné miesto na oddych. Veľké hojdacie kreslo s rozmermi cca 130 x 201 x 116 cm (Š/V/H) je skutočným lákadlom na záhrade a terase. Robustný kovový rám poskytuje potrebnú stabilitu, sedadlo zo štýlového plastového výpletu v tmavosivej farbe zas atraktívny vzhľad. Mäkké čalúnené sedadlo a vankúšiky v svetlosivej farbe ponúkajú najlepší komfort sedenia. Visiace kreslo v tvare vajíčka je vhodné na sedenie pre 2 osoby. Upozornenie: Tento tovar nie je vystavený ani dostupný skladom v kamenných predajniach. Je možné ho získať na objednávku online cez e-shop Möbelix alebo na požiadanie v našich predajniach.


 • Závesné kreslo Rosi
  Závesné kreslo Rosi

  Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Závesné kreslo Rosi, tmavosivej farby je skvelým miestom pre odpočinok v lete. So stabilnou kovovou..

  229.00 €
 • Závesné kreslo Honolulu
  Závesné kreslo Honolulu

  Závesné kreslo HONOLULU antracitovej farby je skvelým miestom pre odpočinok v lete. Kreslo má stabilnú kovovú konštrukciu, na ktorej je..

  299.00 €Doporučujeme: Závesné kreslá V tejto kategórii: záhradný nábytok | záhradné sedenie sa nachádza xxl závesné kreslo bari vrátane vankúšov!
© 2021 Kontakt