Závesné Kreslo Bari

Závesné kreslo Bari

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Záhradné sedenie
Dodavateľ:Möbelix
Cena:449.00 €
Cena bez DPH:374.17 €
Dostupnosť:skladom
Závesné kreslo Bari 3,75 (75%) 18 x hodnotené

Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Uvoľnite sa ako na dovolenke! Toto snové závesné kreslo vám ponúkne elegantné miesto na oddych. Veľké hojdacie kreslo s rozmermi cca 130 x 201 x 116 cm (Š/V/H) je skutočným lákadlom na záhrade a terase. Robustný kovový rám poskytuje potrebnú stabilitu, sedadlo zo štýlového plastového výpletu v svetlosivej farbe zas atraktívny vzhľad. Mäkké čalúnené sedadlo a vankúšiky v svetlosivej farbe ponúkajú najlepší komfort sedenia. Visiace kreslo v tvare vajíčka je vhodné na sedenie pre 2 osoby. Upozornenie: Tento tovar nie je vystavený ani dostupný skladom v kamenných predajniach. Je možné ho získať na objednávku online cez e-shop Möbelix alebo na požiadanie v našich predajniach.


 • Xxl Závesné kreslo Bari Vrátane Vankúšov
  Xxl Závesné kreslo Bari Vrátane Vankúšov

  Tento výrobok je k dispozícii IBA ONLINE. Uvoľnite sa ako na dovolenke! Toto snové závesné kreslo vám ponúkne elegantné miesto na oddych...

  449.00 €
 • Závesné kreslo Honolulu
  Závesné kreslo Honolulu

  Závesné kreslo HONOLULU antracitovej farby je skvelým miestom pre odpočinok v lete. Kreslo má stabilnú kovovú konštrukciu, na ktorej je..

  299.00 €
 • Závesné kreslo Marcella
  Závesné kreslo Marcella

  Tento artikel je k dispozícií IBA ONLINE...

  299.00 €
 • Závesné kreslo Norica
  Závesné kreslo Norica

  Závesné kreslo Norica..

  219.00 €
 • skladacia stolička Papa sam
  skladacia stolička Papa sam

  Táto moderná skladacia stolička s textilným poťahom v módnom čiernobielom vzhľade je praktická a útulná zároveň. Zadná strana v..

  39.95 €
 • skladacie kreslo Comic
  skladacie kreslo Comic

  Táto moderná skladacia stolička s komiksovým motívom sa stane štýlovým a praktickým sedadlom pre váš domov.   Skladacie kreslo vyrobené..

  15.95 €Doporučujeme: Závesné kreslá V tejto kategórii: záhradný nábytok | záhradné sedenie sa nachádza závesné kreslo bari!
© 2021 Kontakt